I dag løftet to av våre medlemmer seg glimrende inn til NM kravet i Drammen. Daniel cruiset fint inn med lette og pene løft. @lottz_i med 5 kg vekttap på en uke, og pers i benken med ett flott løft på 70. (selvfølgelig ikke reelt fetttap, bare triks for å klare klassen uten å miste for mye trykk og reell vekt. Viktig å spise greit før stevner for å ha krefter å løfte med). @romantelezhnyak og @smallsteps74 lagledet. Takk til @grovikke for heiing og gruppefoto!

I dag løftet to av våre medlemmer seg glimrende inn til NM kravet i Drammen. Daniel cruiset fint inn med lette og pene løft. @lottz_i  med 5 kg vekttap på en uke, og pers i benken med ett flott løft på 70. (selvfølgelig ikke reelt fetttap, bare triks for å klare klassen uten å miste for mye trykk og reell vekt. Viktig å spise greit før stevner for å ha krefter å løfte med). @romantelezhnyak og @smallsteps74 lagledet. Takk til @grovikke for heiing og gruppefoto!