Lørdagsgodt fra Kjøleskapet() på Risør Kraftsport. Disse proteinbarene har vi alltid -20% tilbud på for våre medlemmer med aktivt medlemskap.Vi har faste rabatter (10-30%) på vareutvalget fra @proteinfabrikken_no kun for våre aktive medlemmer. Det er en av flere fordeler av å være medlem hos oss :)_______________________________#risorkraftsport #styrketrening #kraftsport #trening #gains #gym #risor #risør #risørby #visitrisør #visitsørlandet #godteri #godis #protein #proteinfabrikken_no #sjokolade

Lørdagsgodt fra Kjøleskapet() på Risør Kraftsport. Disse proteinbarene har vi alltid -20% tilbud på for våre medlemmer med aktivt medlemskap.Vi har faste rabatter (10-30%) på vareutvalget fra @proteinfabrikken_no kun for våre aktive medlemmer. Det er en av flere fordeler av å være medlem hos oss :)_______________________________#risorkraftsport #styrketrening #kraftsport #trening #gains #gym #risor #risør #risørby #visitrisør #visitsørlandet #godteri #godis #protein #proteinfabrikken_no #sjokolade