Det er snart påske og vi har fylt på kjøleskapet med proteinrike alternativer for våre medlemmer. Noen er søtet med søtstoffer, andre har ikke tilsatt sukker. Feks det er hele 23gr protein i mørk sjokolade plata som er søtet med Stevia og har kun 2,7g sukker. Protein Wafers har kun 0,4g sukker pr bar! Næringsdeklarasjon finner dere på proteinfabrikken.no. Prisene er alltid hyggelige da våre medlemmer får alt fra 10 til hele 30% på varesortimentet vårt fra @proteinfabrikken_no. Det skal lønne seg å være medlem hos oss ___________________________#risorkraftsport #styrketrening #kraftsport #styrkeløft #trening #risørby @risorby #visitrisør #visitsørlandet #proteinfabrikken_no #proteinfabrikken #protein #sjokolade #påske

Det er snart påske og vi har fylt på kjøleskapet med proteinrike alternativer for våre medlemmer. Noen er søtet med søtstoffer, andre har ikke tilsatt sukker. Feks det er hele 23gr protein i mørk sjokolade plata som er søtet med Stevia og har kun 2,7g sukker. Protein Wafers har kun 0,4g sukker pr bar! Næringsdeklarasjon finner dere på proteinfabrikken.no. Prisene er alltid hyggelige da våre medlemmer får alt fra 10 til hele 30% på varesortimentet vårt fra @proteinfabrikken_no. Det skal lønne seg å være medlem hos oss ___________________________#risorkraftsport #styrketrening #kraftsport #styrkeløft #trening #risørby @risorby #visitrisør #visitsørlandet #proteinfabrikken_no #proteinfabrikken #protein #sjokolade #påske