Husk lås!

Her kan man se viktigheten av å bruke låser i knebøy. Vi anbefaler alle våre medlemmer å bruke låser på alle sett så lenge skiver er på stanga. I tillegg til at en kan bomme på stativet når man racker stanga, så kan skivene skli under en ustabil walk-out når en av sidene vipper litt for mye under også. Har man ikke lås på, vil de bare skli av stanga på samme måte som i videoen 🙂

Løft trygt!

PS: Det gikk bra med @ginzy!

Videoen er repostet med tillatelse._____________________#risorkraftsport #styrketrening #kraftsport #styrkeløft #trening #knebøy #sineitildoping #sterkblidogdopingfri #antidopingnorge #brydeg #gym #sikkerhet

Her kan man se viktigheten av å bruke låser i knebøy. Vi anbefaler alle våre medlemmer å bruke låser på alle sett så lenge skiver er på stanga. I tillegg til at en kan bomme på stativet når man racker stanga, så kan skivene skli under en ustabil walk-out når en av sidene vipper litt for mye under også. Har man ikke lås på, vil de bare skli av stanga på samme måte som i videoen :) Løft trygt!PS: Det gikk bra med @ginzy!  Videoen er repostet med tillatelse._________________________________#risorkraftsport #styrketrening #kraftsport #styrkeløft #trening #knebøy #sineitildoping #sterkblidogdopingfri #antidopingnorge #brydeg #gym #sikkerhet