Fantastisk varme ord fra en av våre medlemmer (@sarasruud) og ordførerkandidat @ordforerkandidatsara om en av våre drivere @smallsteps74 og hennes innsats her. Vi setter en enorm pris på at jobben vi gjør blir sett av, og er nyttig for, andre. Det betyr veldig mye for oss! Tusen takk for gode ord, Sara! : iRisor.no _________________________________#risorkraftsport #styrketrening #kraftsport #trening #vektløfting #styrkeløft #risør #risørby #elskerrisør #irisør #austagder #visitrisør #visitsørlandet #sørlandet #prøvrisørførst

Fantastisk varme ord fra en av våre medlemmer (@sarasruud) og ordførerkandidat @ordforerkandidatsara om en av våre drivere @smallsteps74 og hennes innsats her. Vi setter en enorm pris på at jobben vi gjør blir sett av, og er nyttig for, andre. Det betyr veldig mye for oss! Tusen takk for gode ord, Sara! : iRisor.no _________________________________#risorkraftsport #styrketrening #kraftsport #trening #vektløfting #styrkeløft #risør #risørby #elskerrisør #irisør #austagder #visitrisør #visitsørlandet #sørlandet #prøvrisørførst