I helga er det NM i benk, og to av våre medlemmer skal løfte på søndag. Emil @torjusen_lifts har vært i knallform, og bør gjøre det meget bra på mesterskapet. Han løfter som regel sterkt når det gjelder!Anette @ahatreningsdagbok har vært syk, og er fortsatt ikke helt frisk, men melder om at hun regner med å delta, da det er enda to dager til søndag. Vi får håpe hun har hvilt seg sterk i sykdomsuka! Lykke til til begge to! Obs: mesterskapet kan streames så dere kan heie fra sofakroken!


Nyheter / fredag, desember 6th, 2019

I helga er det NM i benk, og to av våre medlemmer skal løfte på søndag. Emil @torjusen_lifts har vært i knallform, og bør gjøre det meget bra på mesterskapet. Han løfter som regel sterkt når det gjelder!Anette @ahatreningsdagbok har vært syk, og er fortsatt ikke helt frisk, men melder om at hun regner med å delta, da det er enda to dager til søndag. Vi får håpe hun har hvilt seg sterk i sykdomsuka! Lykke til til begge to! Obs: mesterskapet kan streames så dere kan heie fra sofakroken!