Alle gym, og kanskje spesielt små nyetablerte gym, står i tøffe tider. Også vi har hatt utmeldinger og er bekymret. Og så kommer en slik melding i innboks!! Gjett om dagen ble mye bedre️️️. Takk Takk og til dere som beholder gymmedlemsskapet så vi kan være der for dere når vi kan åpne igjen! Husk at vi gjerne hjelper våre medlemmer med programmer til hjemmetrening, og at vi legger ut hjemmetreningsprogramer til alle med jevne mellomrom. Kom med ønsker om det er noe spesielt tema dere vil vi tar opp.

Alle gym, og kanskje spesielt små nyetablerte gym, står i tøffe tider. Også vi har hatt utmeldinger og er bekymret. Og så kommer en slik melding i innboks!! Gjett om dagen ble mye bedre️️️. Takk Takk og til dere som beholder gymmedlemsskapet så vi kan være der for dere når vi kan åpne igjen! Husk at vi gjerne hjelper våre medlemmer med programmer til hjemmetrening, og at vi legger ut hjemmetreningsprogramer til alle med jevne mellomrom. Kom med ønsker om det er noe spesielt tema dere vil vi tar opp.